Sportovní akce: Univerzitní Maraton s podtitulem „Běh o pohár rektora Univerzity Karlovy" (3. 5. 2014)

13.prosince 2014, 20:50

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

ráda bych Vás předběžně informovala, že i v roce 2015 poskytne UK záštitu sportovní akci

Univerzitní Maraton s podtitulem „Běh o pohár rektora Univerzity Karlovy“.

Závod, kterého se mohou zúčastnit studenti českých i zahraničních vysokých škol v rozmezí 18-26 let, se uskuteční

v neděli 3. května 2014 v rámci Volkswagen Maratonského víkendu 2015. Univerzitní Maraton je jedinečnou sportovní

příležitostí pro všechny studenty vysokých škol bez ohledu na jejich studijní zaměření!

Registrace probíhá přes internetové stránky www.runczech.com. Nejprve je potřeba vyplnit Runners ID, poté všem nově zaregistrovaným přijde e-mail, klikněte na aktivace účtu. Jakmile je Runners ID vytvořeno, klikněte na registrovat na závod -> volkwagen maratonský víkend - >firemní maraton (štafeta) -> v poli vyberte kategorii zaškrtěte Univerzitní běh a pokračujte v registraci. Studenti se mohou bez problému obracet buď na paní T. Bartošovou, která je zodpovědná za registrace (bartosova@pim.cz) nebo pana T. Coufala (m: +420 727 872 158 | t: +420 233 015 018| e: coufal@pim.cz).