Pozvánka na konferenci: Visegrad Summer School (do 31. 3. 2015)

29.března 2015, 01:05

Villa Decius ve spolupráci s Asociací pro mezinárodní otázky (AMO) si Vás dovoluje pozvat na 14. ročník Visegrad Summer School (VSS),

která se koná ve dnech 5.-18. července 2015 v Krakově.

VSS je jedinečným vzdělávacím a kulturním programem, který sdružuje studenty, výzkumníky, politické reprezentanty, novináře a další odborníky z veřejného, soukromého i neziskového sektoru středoevropských a východoevropských zemí. Cílem VSSS je prohloubení znalostí o politických, ekonomických a bezpečnostních otázkách v regionu, kulturní vzdělávání a potkávání mladých lidí se snahou dosáhnout bližšího poznání a vzájemného porozumění. Na letní škole v minulosti vystoupila řada významných osobností z řady oblastí a oborů např. Luděk Niedermayer, Adam Michnik, Milan Nič, Czesław Miłosz, Lászlό Rajk, Magdaléna Vašáryová a řada dalších.

Nepromeškejte jedinečnou šanci a přihlaste se na Visegrad Summer School, kterou mohou jako jeden z jejích absolventů vřele doporučit.

Uzávěrka přihlášek je 31. března 2015.

Více informací a přihlášku naleznete na adrese: http://www.visegradsummerschool.org/

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na adresu vit.borcany@amo.cz

S pozdravem a přáním hodně úspěchů při přijímacím procesu
Vít Borčany