Akce: Lekce FAUST neboli FAkultní Uvítání STudentů (6. 10.)

1.října 2021, 22:55

Neoficiální, médii a papaláši nevyhledávané, zato ale mnohem zábavnější uvedení do akademické obce. V tomto „nejen orientačním běhu po budovách FF“ nepoznáte pouze svoje nové spolužáky, ale také hned na počátku studia odhalíte tajemství a skrytá zákoutí jednotlivých budov a získáte mnoho informací, které vám pomohou orientovat se ve vysokoškolském (a konkrétně filozofickofakultním) víru událostí.
Budete čelit úkolům, o kterých se vám dosud ani nesnilo, ale se kterými od nynějška budete konfrontováni téměř denně. Také se setkáte se členy studentské rady, studentskými senátory a dalšími staršími spolužáky, kteří vás budou celou lekcí provázet a kteří vás nakonec pasují na studenty FF UK.

Zakončení pak proběhne v blíže nespecifikovaném pražském podniku.

Sraz v 17:30 u vrátnice hlavní budovy FF UK (nám. Jana Palacha 2).

Akce je určena prvákům všech kateder, ústavů, forem i úrovní studia. Vítání jsou i loňští prváci, kteří kvůli pandemii nemohli Lekci FAUST zažít.

Aktuální informace: facebook.com/events/3062424637327506