Akce: Zapojte se do úprav Kampusu Hybernská (13. 10. 2018)

6.října 2018, 12:42

Zveme vás na netradiční akci klubu ČEKUJ! Tentokrát při ní totiž budeme poznávat českou kulturu opravdu jinak, než jsme zvyklí, a to skrze manuální dobrovolnickou výpomoc studentskému Kampusu Hybernská v centru Prahy.

V sobotu 13. října jim pomůžeme přetvořit sklepní prostory na budoucí hudební a divadelní zkušebny pro všechny zájemce.

Společně budeme manuálně pracovat - škrabat zdi a nosit pytle se sutí do kontejneru. Do sklepů se následně díky nám nainstaluje topení, aby místo pořádně vyschlo a mohlo se začít s renovací.

Během dne bude zajištěno základní občerstvení, případně i oběd (bude potvrzeno), pracovní nářadí, rukavice a roušky.

Dozvíte se více i o Kampusu, jeho historii, akcích a plánech do budoucnosti a na závěr programu chceme zajistit i kreativní workshop (bude potvrzeno).

Program je vhodný i pro rodiny s většími dětmi.

Praktické detaily, program a přihlašovací formulář najdete nanašich webových stránkách:

Akci organizuje klub ČEKUJ! ve spolupráci s Kampusem Hybernská v rámci celorepublikové kampaně 72 hodin.

Těšíme se na vás!
Váš klub ČEKUJ!

Akce probíhá v rámci projektu Čekuj integraci! spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR a z prostředků hlavního města Prahy z „Programů podpory aktivit integrace cizinců na území hl. m. Prahy pro rok 2018“.