Studentské hodnocení výuky LS 2018

19.května 2018, 20:56

Vážené studentky, vážení studenti,

ráda bych vás vyzvala k účasti na studentském hodnocení výuky kurzů letního semestru, které probíhá elektronicky od 14. 5. 2018 do 16. 6. 2018. Jeho výsledky chceme zveřejnit před začátkem prázdnin.

V dotazníku ke kurzům jsou vždy dvě otázky povinné, bez jejich vyplnění dotazník nelze odeslat. Fakultních otázek ke kurzům je sedm, každý pedagog ale také mohl nad to připojit otázky vlastní. Kromě hodnocení jednotlivých předmětů se můžete vyjádřit také k přednostem a slabinám vašich oborů, k účasti při volbách do akademického senátu... a zajímají nás také důvody, proč po absolvování bakalářského studia na FF UK volí někteří studenti pro pokračování v magisterském studiu jinou fakultu.

Velmi doporučujeme využít u hodnocení kurzů pole pro slovní komentář, jde o nejcennější zpětnou vazbu. Pedagogové mají také možnost na slovní komentáře před zveřejněním výsledků reagovat.

Pokud byste v předmětech či k nim přiřazeným vyučujícím, které vám aplikace nabídne, našli nějakou nesrovnalost (kurz učil někdo jiný; některý z vámi navštěvovaných kurzů chybí atp.), napište mi, prosím, nebo nahlaste chybu pomocí pomocí tlačítka "Nahlásit chybu".

Věřte, že vedení fakulty i mnohým pedagogům na Vašich názorech velmi záleží a nezdráhejte se, prosím, hodnocení zúčastnit v co největší míře. Budeme Vám za to velmi vděčni.

S přáním pěkných dní Katka Volná, vedoucí studijního oddělení

Hodnotit můžete na odkazu http://hodnoceni.ff.cuni.cz.