Akce: Rektorský sportovní den (16. 5. 2018)

12.května 2018, 10:05

Vážení sportovní přátelé,

znovu se to blíží! Sport, kam jen oko dohlédne, noha doběhne, ruka dohodí! Jediný den – na 30 různých sportovních disciplín! 16.5.2018 – Rektorský sportovní den! Den, kdy se sport na Univerzitě Karlově stává událostí číslo 1! Sváteční tradice sportovních aktivit, která přesahuje rámec obvyklé nabídky tělesné výchovy na jednotlivých fakultách UK, povznáší mysl i tělo a alespoň na krátký čas nás dokáže vrátit do klidu v kontrastu dnešní uspěchané doby! Žádné virtuální hrátky, nýbrž skutečný sportovní prožitek přímo na sportovištích, nefalšované soutěžení v duchu fair play!

Pojďme si společně zasportovat, setkat se s přáteli a třeba poznat i něco nebo někoho nového! Máj je společensky měsícem lásky, univerzitně měsícem sportu!

Na programu a organizaci letošního RSD se opět podílí, v rámci svých možností, většina fakult UK, asistentů TV i externistů, pod koordinační taktovkou KTV Právnické fakulty! Soutěžit a pohybově se realizovat budete mít možnost v klasických i nevšedních sportech (viz podrobný přehled na webu akce, plakátech či prezentacích ve výuce univerzitních kateder a ústavů TV)!

Centrem dění bude opět Sportovní centrum Univerzity Karlovy v Hostivaři, Praze 10, přidružená sportoviště pak rozesetá po celé Praze, ba i za jejími hranicemi! Zájemci z řad studentů, absolventů i zaměstnanců si zajisté vyberou svoji „parketu“ z širokého spektra sportů individuálních, kolektivních, ale třeba i vodáckých!

Součty cifer letopočtu 2018 dávají dohromady číslo 11! Ať jsou tyto dvě jedničky pro vás, kdož zavítáte na letošní RSD, symbolem dvojnásobného úspěchu i skutečného prožitku! A mottem RSD 2018 (dle obrázkového motivu) nechť se stane: „Sportem vzhůru k výšinám!“

Přijměte tedy srdečné pozvání na Rektorský sportovní den 2018!

Mgr. Růžena Kosová, vedoucí KTV Právnické fakulty UK

Více informací viz https://rektorskyden.cuni.cz/