Akce: Děkanský sportovní den (14. - 15. 4. 2018)

6.dubna 2018, 17:53

Milí studenti, milí kolegové – pracovníci FF, FSV a FHS UK,

tým katedry tělesné výchovy vás srdečně zve k účasti na Děkanském sportovní dni, který se pod záštitou děkana FF UK doc. Pullmanna uskuteční v sobotu 14. dubna 2018 v areálu Sportovního centra UK v Hostivaři

Přijďte si zdarma zacvičit, zasportovat, poměřit svoje dovednosti v rámci zápasů a turnajů v různých sportech a nebo jen tak relaxovat při nezávodních sportovních aktivitách…

Můžete se přihlásit i na více nabízených aktivit, abyste co nejlépe využili čas, který návštěvě sportovního centra věnujeteKolegové – zaměstnanci – mohou vzít i rodinné příslušníky a studenti si mohou účastí na Děkanském sportovním dni nahradit případnou absenci v hodinách TV.

Nabídku sportů i další informace k děkanskému sportovnímu dni viz https://ktv.ff.cuni.cz/2018/03/13/dekansky-sportovni-den-2018/.

Jako bonus nabízíme možnost účasti na futsalovém turnaji, který se uskuteční v neděli 15. 4. taktéž ve Sportovním centru UK v Hostivaři.

Vezměte si s sebou zámek ke skříňce do šatny.

Těšíme se na vaši účast a věříme, že spolu s námi prožijete pohodový jarní víkend.

Tým pracovníků KTV