Seminář: Možnosti zahraničních stáží pro doktorandy (14. 3. 2018)

10.března 2018, 14:39

Seminář je určen všem současným (i budoucím) studentům doktorských programů UK, kteří zamýšlejí absolvovat část svého studia v zahraničí nebo do zahraničí vyjet na výzkumný pobyt. Zazní i informace přínosné pro zájemce o postdoktorandské pobyty.

Je rozdělen do dvou bloků – dopoledního a odpoledního, v jejichž rámci vystoupí řada zajímavých hostů s množstvím podnětných příspěvků.

Předběžný program (změny vyhrazeny):

DOPOLEDNE: Erasmus+, Fond mobility UK, meziuniverzitní dohody, Akademická informační agentury (mezivládní stiipendia), AKTION (česko-rakouská spolupráce), CEEPUS

Prezentace doktorandky UK o pobytu v zahraničí

ODPOLEDNE: Fulbrightova stipendia, IC DAAD (pobyty v Německu), Campus France (Francie), Freemovers

Účastnit se můžete celého dne nebo jen jedné části semináře. Seminář je zdarma.

Seminář se koná ve středu 14. března od 9:30 v prostorách FF UK v Celetné 20 v Zelené posluchárně.

Více informací viz https://ipsc.cuni.cz/IPSC-6.html?event=16370&lang=cz.