Akce: DeHYBernace. Oslava začátku semestru v Kampusu Hybernská (27. 2. 2018)

24.února 2018, 08:37

Nový semestr je ideální chvílí k setkání: k tomu, abychom se společně nadechli před dalším startem a probrali, co nového FF UK připravuje, kam směřuje a co si myslí. A fakultou se rozumí i Kampus Hybernská, jehož probouzení do nového roku, postupná evoluce a rozšiřující se nabídka jsou dalšími tématy společné debaty.

Zváni jsou všichni, kterým kampus slouží, tedy studenti, akademici a široká veřejnost včetně kolemjdoucích a zvědavěnakukujících, všichni, kdo s námi už spolupracují, nebo se spolupracovat chystají na nové vizi univerzity pro 21. století v kampusu uprostřed města a pro město

Přijďte se podívat, dát si kávu, poslechnout si dobrou muziku. Nechte se překvapit tím, co se chystá. Těší se na vás vedení fakulty v čele s děkanem doc. Michalem Pullmannem.

Akce se koná v úterý 27. února od 16:00 v prostorách Kampusu Hybernská (Hybernská 4).

Více informací viz http://www.kampushybernska.cz/2018/02/08/dehibernace-zacatek-semestru-v-kampusu-hybernska/.