Akce: Výzvy masivního rozvoje Elektromobility (29. 11. 2017)

25.listopadu 2017, 11:13
Institut energetické ekonomie Vás zve na panelovou diskusi, jejíž letošním tématem jsou VÝZVY ROZVOJE ELEKTROMOBILITY. Těšit se můžete na odborníky ze společnosti ČEZ, Škoda Auto a EY, kteří představí vývojové trendy velmi mladého a dynamického odvětví elektromobilů a výzvy, před kterými stojí.
Ti nejpovolanější odborníci z odvětví pohovoří o nutnosti transformace elektrické infrastruktury, legislativním tlaku a opatřeních ze strany EU na automobilové výrobce, dobíjení a degradaci baterií nebo o jejich ne/ekologičnosti a recyklaci.
V druhé části konference bude prostor pro vzájemnou diskusi mezi řečníky se zapojením studentů a ostatních hostů.

Vyhraďte si proto ve středu, 29. 11. 2017, čas na Energetickou konferenci, která je unikátní příležitostí pro setkání se zástupci z různých segmentů zasažených elektromobilovým boomem. Konference se koná od 18:00, místnost NB A, na Vysoké škole ekonomické.