STÁTNICE SPOLEČNĚ! (23. 3. 2016)

6.března 2016, 01:08
Máte dost nekvalitních poznámek z přednášek, které dávají smysl jen tomu, kdo je napsal (v některých případech ani to ne)
Máte dost nepřehledných skript, které postrádají jak strukturu, tak zdroje?
Máte dost učebních materiálů, na které se nemůžete spolehnout?

Pojďte to s námi změnit! Státnice se blíží a kvalitní výukové materiály jsou nutností více než kdy jindy. Představujeme projekt, který nabízí koordinované úsilí na zpracovávání státnicových otázek ve spolupráci s tvými spolužáky a studenty jiných oborů!

Projekt Wikisofia.cz si klade za cíl vytvořit skripta pro bakalářké a magisterské obory FF UK. Zveme ke spolupráci Vás, kteří se nehodláte jen bezmyšlenkovitě učit nazpaměť chybné poznámky někoho jiného. Zveme Vás, kteří chtějí se svým vzděláním něco dělat. Zveme Vás, kteří hodláte zpracovávat alespoň některé ze státnicových otázek.

Hledáme koordinátory jednotlivých oborů! Jsi zapálený pro svůj obor? Máš organizační talent a umíš motivovat druhé? Chceš si vyzkoušet práci v prostředí wiki?

Pak napiš na e-mail nikola.frollova@gmail.com a dej nám vědět!

Přijďte na Informační schůzku a editaton (23. března, 17:00, Studentský klub Celetná) - Podrobnosti o projektu, nové kontakty, noví přátelé, smysluplné úsilí!