Akce: 1. Předmajáles – Autorské čtení pro Kliniku (7. 3. 2016)

6.března 2016, 00:05

Studentský majáles a Autonomní sociální centrum Klinika Vás zvou na akci 1. Předmajáles – Autorské čtení pro Kliniku.

Před Klinikou, za Kliniku všichni budem stát.

Rádi bychom Vás tímto všechny pozvali na první část předmajálesového dění, kde mladí spisovatelé a básníci představí svou tvorbu.

Číst budou:
Adam Vostárek
Bětka Jechová
Tim Postovit
Rozi

Jak možná víte, Klinika je v ohrožení a mohlo by se stát, že program nebudeme moci realizovat uvnitř, a tak ho budeme případně realizovat venku.
Svůj nesouhlas s rozhodnutím Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových neprodloužit předchozí smlouvu o výpůjčce i s postojem vedení Prahy 3 v této věci chceme spolu s vámi vyjádřit shromážděním sit-in, tedy protestem vsedě, v nedalekém parku Parukářka. Pokud by došlo na nejhorší, podpoříme Kliniku aspoň takto a ČTENÍ a KONCERT, který pro Vás chystáme, se uskuteční alespoň v blízkosti Kliniky.

Teple se oblečte a přijďte podpořit vystupující, Studentský Majáles i Kliniku.

Akce bude probíhat v pondělí 7. března 2016 v Autonomním sociálním centru Klinika (Jeseniova 60, Praha) od 19:00 hod.

Více na: https://www.facebook.com/events/1730028330562823/