Zapoj se do organizace Studentského Majálesu (29. 2. 2016)

21.února 2016, 02:41

Zapoj se do organizace Studentského Majálesu

Zajímá Tě, jak se dělá studentský festival? Bavilo by Tě koordinovat hudbu, dělat rozhovory se zajímavými lidmi, vybírat studentské filmy či divadla? K tomu všemu můžeš přičichnout, když se zapojíš do organizačního týmu Studentského Majálesu, který proběhne již počtvrté 1. května 2016. Přijď tuto neděli na schůzku do kavárny Standard, případně napiš na: info@majalesstudentu.cz.

Chceš se více ponořit do tajů naší fakulty? Zajímá Tě organizace akcí, konferencí, Dnů otevřených dveří? Chceš se dozvědět více o spolcích? Zkrátka, máš chuť na fakultě nejen studovat, ale také ji žít?

Schůzka se bude konat v pondělí 29. února v Bistro Bazaar na hlavní budově FF UK (nám. Jana Palacha 2, Praha) od 19:00 hod.