Přednášky: Tomáš Sniegoň: Zmizelá historie. Holocaust v české a slovenské historické kultuře a Trauma, které překáží. Boj o místa paměti stalinismu v současném Rusku (23. 4. 2015)

19.dubna 2015, 01:13

Zmizelá historie. Holocaust v české a slovenské historické kultuře

Ústav východoevropských studií Filozofické fakulty UK v Praze vás srdečně zve na přednášku a prezentaci knihy historika doc. Tomáše Sniegoně z University v Lundu.

Doc. Sniegoň se dlouhodobě zabývá výzkumem paměti holocaustu a sovětským komunismem v době studené války.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna v 10:50 v místnosti č. 301 na hlavní budově FF UK (nám. Jana Palacha 2).

Trauma, které překáží. Boj o místa paměti stalinismu v současném Rusku

Ústav východoevropských studií Filozofické fakulty UK v Praze vás srdečně zve na přednášku historika doc. Tomáše Sniegoně

z University v Lundu.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna v 15:50 v místnosti č. 313 na hlavní budově FF UK (nám. Jana Palacha 2).