Seminář: Norské fondy a fondy EHP (3. 2. 2015)

1.února 2015, 00:32

Norské fondy a fondy EHP

Kdy: 3. 2. 2015 13.00–15.30

Kde: Zelená posluchárna, Celetná 20, Praha 1, 1. patro, č. dv. 141

Kontakt: stanislav.urbanek@ruk.cuni.cz

Dne 26. 1. 2015 bude vyhlášena poslední výzva pro předkládání žádostí v rámci Norských fondů a Fondů EHP aktivity CZ07 (Program na Spolupráci škol a stipendia).

Výzva bude platná pro následující aktivity

– Projekty mobility a stáže v rámci Norských fondů a Fondů EHP

– Projekty institucionální spolupráce v rámci Norských fondů a Fondů EHP

Výzva se týká zemí: Norsko, Island, Lichtenštejnsko.

V rámci projektů mobilit a stáží mohou předkládat žádosti jak studenti, tak i zaměstnanci vysokých škol. Studenti mohou využít možnosti vycestovat na studijní pobyt, krátkodobý výzkumný pobyt či odbornou stáž. Zaměstnanci mohou čerpat finanční podporu na účast na konferencích či seminářích, na krátkodobý výukový pobyt nebo na stínování odborníka na zahraniční instituci. V rámci projektů institucionální spolupráce se předpokládá spolupráce minimálně 2 institucí a je možné žádat o organizaci intenzivních programů, projektů na rozvoj institucí či projekty stáží studentů a pracovníků v oblasti vzdělávání.

Termín pro předkládání žádostí je

26. 3. 2015.

Více o konkrétních možnostech a podrobné informace o způsobu předkládání žádostí se dozvíte právě na tomto semináři.

Zaregistrovat se na seminář