Akce: Lekce FAUST neboli FAkultní Uvítání STudentů

14.října 2017, 22:28

Neoficiální, médii a papaláši nevyhledávané, za to ale mnohem zábavnější uvedení do akademické obce. V tomto „orientačním běhu“ po budovách FF nejenom poznáte svoje nové spolužáky, ale také hned zpočátku studia odhalíte tajemství a skrytá zákoutí jednotlivých budov a získáte mnoho informací, které vám pomohou ve vysokoškolském (a konkrétně filozofickém) víru událostí. Budete čelit úkolům, o kterých se vám dosud ani nesnilo, se kterými však od nynějška budete konfrontováni téměř denně. Také se setkáte s členy Studentské rady, studentskými senátory a dalšími staršími spolužáky, kteří Vás budou celou lekcí provázet, a nakonec vás pasují na studenty FF UK.

Zakončení v blíže nespecifikovaném pražském podniku.

Akce se koná ve čtvrtek 19. října od 17:30 a bude zahájena v přízemí hlavní budovy FF UK (nám. Jana Palacha 2, Praha 6).

Více informací viz https://www.facebook.com/events/1926869610905372/?active_tab=discussion.