Akce: Rektorský sportovní den 2017 (17. 5. 2017)

13.května 2017, 12:09

Jeden den v roce máte možnost se setkat společně s ostatními studenty a zaměstnanci Univerzity Karlovy a odpočinout si od náročných studijních či pracovních povinností. Zkuste si odpočinout aktivně a strávit společně příjemný den naplněný sportem a přátelskou atmosférou. Přijďte si ten jeden den společně užít.

Vážení kolegové, členové akademické obce, milí studenti a sportovní nadšenci!

Stalo se milou tradicí, že jeden den v roce je vyhrazen k setkání všech sportovních nadšenců naší milované a i ve světě uznávané Univerzity Karlovy. Jeden den v roce se mohou setkat při sportovním klání nejen studenti ale i akademičtí pracovníci.

V letošním roce byl pověřen hlavním koordinátorem této největší sportovně – společenské akce Ústav tělesné výchovy 2. lékařské fakulty. Je dobře, že sport a tělesná výchova mají stále své místo v rámci výuky na vysokých školách. A nejen na lékařských fakultách. Vždyť právě pohyb a sportovní aktivity ve všech možných formách a úrovních jsou jedním se základních prvků léčby nejen v rámci prevence, ale i v rámci poúrazové léčby, rehabilitace a samozřejmě jedním z hlavních faktorů v rámci boje proti civilizačním chorobám. Pokusíme se, ve spolupráci s kolegy z kateder a ústavů tělesné výchovy ostatních fakult UK, připravit pro vás nezapomenutelný den spojený s pohybem, přátelským měřením sil a milými setkáními. Kromě mnoha rozličných sportovních aktivit od sportovních her, aerobních forem, atletických či plaveckých disciplin, vodáckého či cyklistického výjezdu vás čeká také zajímavý kulturní program.

Akce se koná ve středu 17. května po celý den.

Program i místa konání viz http://rektorskyden.cuni.cz/.